O nás

Internetovú predajňu www.darcekyprezeny.eu prevádzkuje spoločnosť Jána Kapusniaková, so sídlom Kotešová 538, 013 61 Kotešová, IČO: 41017609,  zapísaný v živnostenskom registri Obvodného úradu v Žiline, Číslo živnostenského registra: 581-3992

 

Darčeková predajňa www.darcekyprezeny.eu sa zaoberá predajom darčekov už dlhú dobu a preto ponúka tie najlepšie darčeky pre ženy. Vyberáme pre Vás darčeky a reklamné predmety, ktoré sú z nášho hľadiska pre Vás zaujímavé. Pritom samozrejme vyžadujeme od našich dodávateľov kvalitu výrobkov s dobrým a rýchlym záručným a pozáručným servisom.

 

Našu ponuku darčekov pre ženy sme koncipovali tak, aby boli vhodné pre všetky vekové kategórie. Snažíme sa neustále pripravovať a vyhľadávať nové darčeky a uspokojiť tak aj tých najnáročnejších zákazníkov.

 

Vážime si Vás našich zákazníkov

Sme si vedomí, že náš úspech závisí od dôvery a spokojnosti Vás našich zákazníkov. Všetci pracovníci našej darčekovej predajne sa snažia vychádzať v ústrety Vašim požiadavkám, pričom kladieme dôraz na profesionalitu a ochotu pomôcť Vám.

Pokiaľ potrebujete pomoc pri výbere darčeka alebo máte akékoľvek otázky po obdržaní Vášho darčeka náš zákaznícky servis je pripravený odpovedať na všetky Vaše otázky.

 

E-mail:

info@darcekyprezeny.eu

 

Mobil:

0903 692 271